Regulamin

Regulamin.Właścicielem serwisu jest firma:

Digibit
Drużyny 52A
87-327 Bobrowo
REGON: 341496681
NIP: 666-192-66-83
email: bok[małpa]testy-na-prawo-jazdy.com.pl

1. Serwis testy-na-prawo-jazdy.com.pl umożliwia nabycie licencji na oprogramowanie komputerowe - programy Testy na prawo jazdy.
2. Nabycie licencji odbywa się z poziomu programu komputerowego poprzez zakup kodu odblokowującego (uiszczenie opłaty licencyjnej). Program po 3 uruchomieniach testowych (na wypróbowanie programu) blokuje się oraz wyświetla okno umożliwiające zakup kodu odblokowującego. Zakup kodu oznacza nabycie licencji na bezterminowe użytkowanie programu komputerowego - Testy na prawo jazdy na danym pojedynczym stanowisku komputerowym.
3. Kod odblokowujący odblokowuje program bez ograniczeń czasowych na danym stanowisku komputerowym. Program może zapytać o kod więcej niż raz - w takich sytuacjach należy wpisać ponownie ten sam kod. Nie ma potrzeby nabywania nowego kodu.
4. Zakup kodu nie jest równoznaczny z zakupem programu (program nie jest sprzedawany lecz licencjonowany (prawo autorskie)) lecz z udzieleniem przez producenta licencji na jego niewyłączne użytkowanie zgodnie z umową licencyjną akceptowaną przez użytkownika w momencie instalacji oprogramowania.
5. Zakup kodu odblokowującego możliwy jest poprzez wysłanie SMSa o określonej treści wyświetlonej przez program na odpowiedni numer Premium SMS lub poprzez płatności elektronicze obsługiwane przez przelewy24.pl lub wpłatę na konto. Wymienione opcje zakupu kodu wraz ze szczegółami są wyświetlane przez program w momencie zablokowania.
6. W przypadku nabycia kodu przez wysłanie SMSa o poprawnej treści klient otrzyma wiadomość zwrotną SMS wraz z kodem odblokowującym. Warunkiem otrzymania kodu jest wysłanie SMSa o konkretnej treści na konkretny numer, wskazane przez program. Proces przebiega automatycznie, a klient otrzymuje kod w ciagu kilku sekund. W przypadku rzadko występujacych problemów technicznych wysyłka kodu może zająć więcej czasu, jednak nie dłużej niż 24h. W przypadku zwłoki z otrzymaniem SMSa zwrotnego, klient jest proszony o niewysyłanie więcej niż jednego SMSa. W przypadkach nie otrzymania kodu, kod zostanie wysłany drogą emailową po zgłoszeniu problemu przez klienta i potwierdzeniu wysłania poprawnego SMSa.
7. W przypadku nabycia kodu poprzez płatności elektroniczne lub wpłatę na konto klient otrzyma kod odblokowujący na podany w momencie zakupu adres email w ciagu 24h w dni robocze od momentu zatwierdzenia wpłaty przez sklep.
8. Reklamacje kodów odblokowujących program (np. niedziałający kod itp.) rozpatrywane są drogą emailową pod adresem bok@testy-na-prawo-jazdy.com.pl w ciągu 3 dni roboczych.
9. Reklamacje usługi Premium SMS (np. brak doręczenia kodu, itp.) obsługiwane są przez operatora - serwis przelewy24.pl link z danymi kontaktowymi: https://www.przelewy24.pl/cms,13,kontakt.htm.
10. Operator sieci komórkowej (np. Plus, T-Mobile, Orange czy Play) pobiera opłatę za SMSa Premium zgodnie z cennikiem danego operatora. Wysyłka SMSa o błędnej treści lub na błędny numer nie upoważnia do otrzymania kodu odblokowującego. Klient otrzyma kod w przypadku wysłania poprawnego SMSa na poprawny numer.
11. W przypadku otrzymania niedziałającego kodu serwis testy-na-prawo-jazdy.com.pl dostarczy drogą emailową bezpłatnie nowy działający kod odblokowujący.
12. Zasady licencjonowania oprogramowania określone są w umowie licencyjnej, jaką akceptuje użytkownik w momencie instalacji oprogramowania.
13. Użytkownik pobiera program komputerowy z Internetu w wersji elektronicznej, nie są sprzedawane wersje na nośnikach CD/DVD czy podobnych. Przy pomocy płatności nabywany jest kod odblokowujący program co jest równoznaczne z nabyciem niewyłącznej licencji na prywatne użytkowanie programu bez ograniczeń czasowych.
14. Wszelkie dane osobowe są wykorzystywane jedynie do obsługi zamówienia lub reklamacji klienta przez serwis oraz partnerów obsługujących płatności (serwis przelewy24.pl). Zamówienie kodu poprzez wysyłkę SMSa lub odpowiednią wpłatę oznacza akceptację zgody na przetwarzanie danych do realizacji, również przez operatorów płatności, w tym kodów SMS (przelewy 24.pl).

15. Polityka zwrotów:

Zgodnie z art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 O Prawach Konsumenta, Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Klient nabywając w niniejszym sklepie produkt cyfrowy, którym jest oprogramowanie komputerowe z serii Testy na prawo jazdy wyraża zgodę na korzystanie z treści cyfrowych programów przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W tym przypadku Klient nie może skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy.

W uzasadnionych przypadkach, np. sytuacjach braku możliwości uruchomienia lub aktywowania programu, gdy kod aktywacyjny nie został wykorzystany Sprzedawca zwróci na prośbę Klienta w ciągu 14 dni od zakupu, koszt zakupu programów.